LEXIN

Sortuj produkty
sortuj wg :

Sterowanie z tła w komponentach OEM / ODM Car Audio, LEXIN Electronics Co. Ltd., zostało utworzone w 2006 roku, kiedy klient poprosił o pomoc w opracowaniu systemu głośników do motocykli. Jacky Hong, właściciel firmy, od lat był wielkim fanem motocykli, spędzając nastoletnie lata na karierze ojca Honda Rebel z 1996 roku. Mówi, że było to niesamowite przeżycie jeżdżące po jego małym rodzinnym mieście, gdzie wszyscy chcieli go wypróbować. Wówczas nie było dostępnych głośników dla motocykli, więc Jacky i jego zespół inżynierów postanowili pomóc swojemu klientowi to zmienić.
Opracowali unikalny zestaw głośników z wbudowanym wzmacniaczem i modułem Bluetooth, które były łatwe do zainstalowania i miały dobrą jakość dźwięku. Był to pierwszy dostępny system głośników z własnym pojemnikiem przeznaczony specjalnie dla motocykli.

Zmiana ostrości

Wraz z kłopotliwymi rynkami około roku 2008 firma Jacky's Car Audio ucierpiała wraz z wieloma innymi i musieli szybko się przeprowadzić, aby znaleźć kolejny rynek, który przetrwa. Rynek motocyklowy pozostał silny, a niewiele było firm skupiających się na akcesoriach elektronicznych do motocykli i było daleko w tyle za przemysłem samochodowym dla audio. Ten przedstawiony otwór do LEXIN do wypełnienia, i skupili całą swoją uwagę na tworzenie unikalnych i przydatnych akcesoriów elektronicznych pozwala na dostosowanie ich jeźdźców motocykli, dodając, wygodę i dobrą zabawę.

LEXIN powstał, gdy Bluetooth był wciąż nową technologią, najpierw z głośnikami, potem głośnikami z Kaskiem Bluetooth i systemami Bluetooth Intercom. Rozpoznając falę popularności smartfonów, która rosła w 2012 roku, LEXIN opracował aplikację na smartfona i moduł do zdalnego sterowania oświetleniem LED. Na targach Dealer Expo 2012 ten nowy produkt zyskał dużą uwagę, a kilku dużych sprzedawców zaczęło kupować technologię, aby zmienić markę jako własną.

Uruchomienie w USA

LEXIN Electronics, Inc., ramię USA LEXIN, powstała w 2016 roku w celu wsparcia rynku amerykańskiego, po nasze produkty zostały dobrze przyjęte na dystrybutorów pokazuje jak EICMA w Mediolanie we Włoszech, Intermot w Kolonii w Niemczech i krupier Expo w Indianapolis w USA. Ze względu na międzynarodową uwagę i różnorodność wielokrotnie nagradzanych produktów, zarejestrowaliśmy markę LEXIN w 2015 roku, aby oferować naszym przyjaznym serwisem i jakości produkty w USA.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl